Шановна Лановецька громадо!

14 жовтня — важливий день для усіх українців та християн, але по-особливому святковим він є для нас — ланівчан. Це свято Покрови Пресвятої Богородиці, на честь якої споруджений наш храм та відзначається Престольне свято. Також у цей день ми відзначаємо загальнонаціональні свята – День Українського козацтва та День захисника України.

Тож дозвольте із відкритим серцем звернутися до героїв-захисників нашої держави, сила та мужність яких славиться з-поміж віків аж до сьогодні! Бажаємо усім, хто стоїть на варті української державності та кордонів, міцного здоров’я та наснаги, душевного спокою та родинного тепла! Нехай над вашими головами майоріє блакить погідного мирного неба!

Шановні ланівчани! У день храмового свята бажаю кожному із вас радості та душевного спокою, сімейного затишку та добробуту! Нехай ваші домівки обходять біди та негаразди, а завжди панує світло та тепло!

Нехай Пресвята Богородиця оберігає нашу державу, громаду та кожен дім! Нехай єднає нас незгасне світло віри і допомагає високе покровительство Матері Божої!

Щиро – міський голова
Роман КАЗНОВЕЦЬКИЙ

Вам також може сподобатися...