За підсумками засідання виконавчого комітету

Чергове засідання виконавчого комітету Лановецької міської ради на чолі із першим заступником міського голови Русланом Задереєм відбулося сьогодні — 09 жовтня.

На порядку денному — виділення одноразової матеріальної допомоги мешканцям громади. Так, 4900 грн виділили цього місяця для мешканців громади, які перебувають у складних життєвих обставинах. Tакож допомогу в сумі 1000 грн отримав один учасник АТО/ООС.

Розглянули члени виконавчого комітету питання про затвердження проєктних документацій на реконструкцію спортивних майданчиків у с. Якимівці та с. Загірці та ігрових дитячих майданчиків у с. Татаринці та с. Загірці.

Рішеннями виконавчого комітету затверджено кошторисні розрахунки вартості реконструкції електричних мереж по вул. Вільхова та вул. Вишнівецька (біля колишнього бетонного заводу) у м. Ланівці.

Микола Розевик, в.о. начальника Лановецької КПпБ, подав звіт щодо використання коштів та виконання робіт по благоустрою за серпень 2020 року.

Прийнято виконкомом позитивне рішення про надання соціальних послуг двом мешканцям нашої громади.

Розглянули також члени виконавчого комітету дві справи щодо адміністративних правопорушень по частині 2, статті 197 КУпАП, за результатами яких двоє громадян отримали штраф.

Окрім цього, розглянули питання про зелені насадження, перереєстрації на квартирному обліку тощо.

Вам також може сподобатися...