Лановеччина – за легальну зайнятість

Прозорі, легальні відносини роботодавця та працівника, достойні умови праці та її оплати, соціальні гарантії трудівникам – саме таким кожен з нас хотів би бачити ринок праці України. Проте, значні обсяги «тіньової» зайнятості згубно впливають на ситуацію в економіці країни. Виплата зарплати «в конвертах» позбавляє громадян належного соціального захисту на випадок непрацездатності чи втрати роботи; прирікає на мізерну пенсію у майбутньому; є ряд ризиків і для роботодавців; гальмується реалізація державних програм.

Свій вклад у справу легалізації зайнятості, безперечно, вносять соціально відповідальний бізнес, урядові програми, ряд державних організацій, у тому числі служба зайнятості .

Вакансії, які є у базі служби зайнятості – офіційні. За 8 місяців 2020 року 125 роботодавців поінформували службу зайнятості району про 531 вакансію, на 1 вересня цього року були актуальними -18. Найбільший попит мали: продавці, водії, кухарі, штукатури, мулярі, бетонярі, електромонтери. Також пропонували місця праці у сфері медицини та сільського господарства.

За сприяння районної служби зайнятості протягом січня-серпня 2020 року на постійні місця праці було працевлаштовані 470 осіб. 56 краян брали участь в громадських роботах та роботах тимчасового характеру, після їх завершення 32 – отримали постійні місця праці.

До слова, стабільна діяльність роботодавців, котрі працюють з легальним використанням робочої сили, ведуть соціально відповідальний бізнес – на першому місці серед пріоритетів та мотивацій до праці. Такі приваблюють висококваліфіковані кадри, створюють імідж серйозного і надійного партнера в ділових колах та підвищують степінь довіри споживача продукції чи послуг.

Відділ взаємодії з роботодавцями
Лановецької районної філії
Тернопільського обласного
центру зайнятості
тел.(03549) 21484

Вам також може сподобатися...