Підрядник не продовжує ремонт тротуару по вул. Шевченка: скільки ще чекати?

Щотижня на адресу Лановецької міської ради надходять звернення та критика щодо ремонту правостороннього тротуару по вул. Шевченка. Ми вирішили висвітлити, як виглядає ситуація із середини та роз’яснити, які дії чинить міська рада, щоб роботи продовжилися якнайшвидше.

Неодноразово ми зверталися до фірми-підрядника “В.Т.Н.” та до директора організації в особі Василя Гудзюка із вимогою продовжити роботи, проте у відповідь отримуємо чергові обіцянки із відтермінуванням продовження робіт. Лановецька міська рада розуміє, що цей тротуар є важливим сполученням центральної частини міста із лікарнею, тут часто ходять літні або хворі люди, діти із цієї частини міста добираються цим шляхом до школи.

Листом від 20 липня 2020 року директор фірми “В.Т.Н.” зобов’язався розпочати роботи 24 липня 2020 року та виконати їх у повному обсязі до 05 серпня 2020 року. Станом на сьогодні, 15 вересня 2020 року, роботи так і не завершені.

Складається враження, що ситуація перейшла у політичну площину. Ми зі своєї сторони усі сили спрямовуємо на розв’язання проблеми та сподіваємося, що усі ми працюємо задля однієї мети — розвитку громади та нашої держави.

Вам також може сподобатися...