Шановна громадо!

Cьогодні, 29 серпня, ми відзначаємо День пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

За шість років війни не одна тисяча чоловіків та жінок поклали своє життя задля збереження миру на нашій землі та українських державних кордонів. Від 2014 року сучасними захисниками України стали Герої Небесної Сотні, військові, які не зрадили присяги українському народу, при анексії Криму, учасники російсько-української війни на Сході нашої держави.

29 серпня для сучасної історії України стало днем прориву українських військовослужбовців з російського оточення в Іловайську. Тоді загинуло немало українських патріотів, єдиним прагненням яких був мир в Україні.

Тож у цей день пам’ятаймо наших Героїв, які пожертвували своїм майбутнім, щоб ми мали теперішнє. Схилімо голови у вдячності перед ними. Вони тримали мирне небо над нашими головами. Те, що сьогодні ми маємо можливість працювати, вчитися, розвивати нашу громаду та відстоювали демократичні права – заслуга наших захисників.

Молімося за спокій їх душ! Вічна пам’ять! Слава Україні! Героям Слава!

Вам також може сподобатися...