З днем народження, Україно!

Два великих державних свята, День Державного Прапора та День Незалежності України, об’єднали сьогодні усю Лановеччину на центральній площі міста.

О. Ігор Шаринський разом іх присутніми помолився за мир та благословення для української землі і здійснив освячення Державного Прапора.

Право урочисто підняти наш стяг мали ті мешканці Лановеччини, які активно працюють задля її розвитку – Марія Борейко, Андрій Засядко та Василь Теслюк.

Із вітальними словами до присутніх звернулися очільники району Василь Бадищук та Руслана Кушнір, голова Борсуківської ОТГ Іван Друзь та голова Лановецької ОТГ Роман Казновецький.

«Любіть Україну! Творіть Україну! Розвивайте Україну! І завжди пам’ятайте слова: «Зродились ми великої години з пожеж війни, із полум’я вогнів, плекав нас біль по втраті України, кормив нас гнів і злість на ворогів», – наголосив міський голова Роман Казновецький у своїй святковій промові.

Із нагоди свята вручено подяки талановитим мешканцям Лановеччини, які працюють у культурному та історичному напрямах.

Вітали із днем народження Українську державу виконавці і музичні колективи з Лановець, Загорець та Вербівця. Також на центральній площі були представлені унікальні вироби декоративно-прикладного мистецтва від Лановецького міського будинку дитячої та юнацької творчості, вишивки від майстринь із Лановеччини.

Пам’ять про українських Героїв, які віддали своє життя за нашу незалежність, вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятників.

Відвідав міський голова Роман Казновецький і сучасних Борців за волю України, які, на жаль, сьогодні уже відійшли у вічність та оберігають нас із небес – Юрія Коваля, Сергія Бібка, Михайла Марчука.

Вам також може сподобатися...