Дорога Лановецька громадо!

У ці дні усіх українців єднають два великих державних свята — День Державного Прапора та День Незалежності України.

Свою самостійність ми, українці, здобували нелегкою ціною, виборювали її століттями у війнах і революціях і сьогодні, 29 років після її отримання, ми все одно доводимо власне право бути господарями на своїй квітучій землі.

Процес державотворення триває досі. Триває, тому що на Сході України наші хлопці боронять кордони від російського агресора. Триває, тому що нам досі потрібно відстоювати свої демократичні цінності, права і свободи людини . І ця боротьба триває по всій Україні, у серці кожного патріота.

Та нас береже наша волелюбність, над нами майорить жовто-блакитний стяг, у наших серцях — любов до України. Цього достатньо, щоб зберегти її самостійною і незалежною, не віддати ворогу та залишатися сильною.

Тож із нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України звертаюся до кожного мешканця нашої громади! Нехай наші серця наповняться гордістю за Україну та за нашу громаду, прагненням до єдності та порозуміння, а наша спільна плідна праця стане надійною запорукою щасливого майбутнього. Зичу усім миру та достатку! І пам’ятайте: щастя будується власноруч!

Щиро — міський голова
Роман КАЗНОВЕЦЬКИЙ

Вам також може сподобатися...