Молодь на ринку праці Лановеччини

12 серпня 2020 року – Міжнародний день молоді. Районна служба зайнятості активно сприяє молодим жителям району у тому, аби вони знайшли себе на ринку праці: свідомо та виважено обрали професію, здобули її, знайшли місця праці, реалізували свій фаховий потенціал.

Протягом січня-липня 2020 року 243 безробітних осіб з числа молоді до 35 років шукали роботу через районну службу зайнятості. З них, 11 випускників ВНЗ, 6 – професійно-технічних закладів освіти; більше 70% вже мали професійний досвід.

Цьогоріч вдалося працевлаштувати 73 безробітних осіб з числа молоді, з них 2 – отримали роботу з компенсацією роботодавцям витрат єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Одноразова виплата допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності дала можливість 1 молодій особі відкрити власний бізнес.

14 безробітних віком до 35 років за спрямуванням служби зайнятості проходили професійне навчання. 17 молодих краян було залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру. Профорієнтаційними послугами було охоплено 98% молодих безробітних та 53 учнів і студентів різних закладів освіти.

Молодь Лановеччини має можливість безкоштовно пройти курси на глобальній освітній платформі Coursera за 400 спеціалізаціями за напрямками: гуманітарні, природничі, соціальні, технічні науки, підприємництво, економіка, ІТ-технології та ін.; діють ряд вебресурсів ДСЗ, у тому числі Освітній портал державної служби зайнятості, Prometheus, Lingva skills, для здобуття додаткових знань та компетенцій; отримати послуги з профорієнтації можна на онлайн-платформі «Моя професія: консультаційна мережа».

На 1 серпня 2020 року 113 безробітних з числа молоді продовжували пошук роботи через районну службу зайнятості.

Лановецька районна філія
Тернопільського обласного центру зайнятості
(телефон 2-10-98-для населення
2-14-84-для роботодавців)

Вам також може сподобатися...