Увага! Увага! Шановні клієнти служби зайнятості!

З 10 серпня 2020 року Лановецька районна філія Тернопільського обласного центру зайнятості відновлює роботу прийому громадян безпосередньо у приміщенні.

Прийом здійснюватиметься обов’язково з дотриманням всіх санітарних та протиепідемічних заходів відповідно до рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України. До приміщень районних філій допускаються працівники та відвідувачі тільки в респіраторі або захисній масці, очікування в приміщенні районної філії або на вулиці повинно відбуватися з дотримання принципів соціального дистанціонування — 1,5 м.

Нагадуємо, що безробітні, які були зареєстровані під час карантину онлайн(дистанційно) ( за винятком тих, які подавали заяви через портал “Дія” із затвердженням кваліфікованим електронним підписом) повинні при особистому відвідуванні служби зайнятості надати оригінали своїх документів.

Продовжує роботу портал «Дія», через, який фахівці і надалі будуть опрацьовувати надіслані електронним шляхом документи для реєстрації і надання статусу безробітного, призначення допомоги по безробіттю та пошуку місця праці. Також в період карантину зареєструватися в Лановецькій районній філії можна, надіславши відповідні заяви через е-mail районної філії: lanov_tr@dcz.gov.ua, покрокові інструкції знайдете на сайті і на Фейсбук-сторінках Тернопільської обласної служби зайнятості, Лановецької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості.

За допомогою електронної черги на сайті Тернопільського обласного центру зайнятості Ви можете самостійно, забронювати час для відвідування районної філїї, в т.ч. з метою реєстрації.

.Індивідуальні та групові заходи активної підтримки безробітних організовуватимуться з врахуванням рівня епіднебезпеки поширення коронавірусу.

Для отримання додаткової інформації можна звертатися за телефонами гарячих ліній Тернопільського обласного центру зайнятості:

(0352) 23-51-95 – для населення

(0352) 23-49-82 – для роботодавців

Лановецька районна філія
Тернопільського обласного центру зайнятості
(телефон 2-10-98-для населення
2-14-84-для роботодавців)

Вам також може сподобатися...