Діалог міського голови із підприємцями громади

Сьогодні, 05 серпня, у Культурному центрі Єловицьких відбулася зустріч міського голови Романа Казновецького та його заступника, координатора консультативного пункту для бізнесу Вадима Щеглова із підприємцями, які займаються ринковою та вуличною торгівлею.

В рамках заходу обговорили рішення сесії міської ради щодо надання дозволу на розроблення детального плану території для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури по вул. Тернопільській у м. Ланівці.

Під час активної дискусії розглянули і плюси, і мінуси розташування території ринку у цьому місці. Більшість підприємців вважають ідею доброю та в перспективі готові розглянути можливість ведення тут підприємницької діяльності.

“Ми, як міська рада, не можемо створити робочі місця, але можемо створити сприятливі умови для ведення бізнесу та залучати в громаду інвесторів”, – наголосив під час діалогу голова Роман Казновецький.

Окрім цього, на зустрічі представники банківських установ провели презентацію та консультації щодо кредитування за державною програмою “Доступні кредити 5-7-9%”.

Вам також може сподобатися...