Шукаєте роботу у віці 35+? Служба зайнятості допоможе!

Упродовж 7 місяців 2020 року через районну службу зайнятості шукали роботу 570 безробітних осіб віком понад 35 років.

Служба зайнятості активно сприяє їм у тому, аби вони знайшли себе на ринку праці, надаючи інформаційно-консультаційні послуги, організовуючи профнавчання, спрямовуючи на тимчасові роботи тощо. Відтак, за сприяння служби зайнятості в районі вдалося працевлаштувати 202 особи (35%) зі статусом безробітного згаданої вікової групи, з них 2 – отримали роботу з компенсацією роботодавцям витрат єдиного соціального внеску, 30 краян цієї вікової групи було залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

28 безробітних після 35 років за спрямуванням служби зайнятості пройшли професійну підготовку. Ваучер на навчання отримали 5 краян, здебільшого на опанування професії медсестри.

До 30.09.2020 зареєстровані безробітні мають можливість безкоштовно пройти курси на глобальній освітній платформі Coursera за більш як 400 спеціалізаціями за напрямками: гуманітарні, природничі, соціальні, технічні науки, підприємництво, економіка, ІТ-технології та ін. За довідками потрібно звернутися у місцевий підрозділ служби зайнятості. Також діють ряд вебресурсів: Освітній портал державної служби зайнятості, Prometheus, Lingva skills.

Отож, у будь-якому віці, не зневірюйтесь, йдіть в ногу з часом – навчайтесь, цікавтесь інноваційними підходами до роботи, здобувайте сучасні знання та навички!

На 1 серпня 2020 року на обліку в районній службі зайнятості перебували 368 безробітних, з них 255 – особи понад 35 років, серед яких 162 – віком понад 45 років.

Нагадуємо роботодавцям, що лише гідна оплата праці та легальне працевлаштування зможуть привабити у Ваш колектив висококваліфікованих і сумлінних працівників. А робочий колектив, який складається із працівників різних поколінь та досвіду, працює набагато ефективніше, адже в ньому реалізовано раціональний підхід у використанні всього доступного трудового потенціалу.

Лановецька районна філія
Тернопільського обласного центру зайнятості
(03549)21484

Вам також може сподобатися...