“Академія молодіжного лідерства”: від молоді для молоді

27, 29 та 30 липня у Культурному центрі Єловицьких тривала “Академія молодіжного лідерства”. Проєкт реалізовувався Молодіжною радою за підтримки ФРГО Західноукраїнський ресурсний центр, регіонального партнера програми DOBRE, та Лановецької міської ради. Втілення заходу відбувалося на виконання Стратегії розвитку молодіжної політики Лановецької ОТГ з метою створення умов для самореалізації особистості та зайнятості молоді.

“Академія молодіжного лідерства” – це три дні тренінгів для молоді, які спрямовані на формування громадянських компетентностей та розвиток навичок XXI століття.

Протягом навчань учасники опрацювали теми лідерства, мистецтва дебатів та роботи в команді. Заняття проходили у форматі різноманітних презентацій, дискусій та активностей.

Тренери Дем’ян Петрик, Михайло Ткач та Андрій Круп’як подавали матеріал захоплююче та мотивували учасників активно працювати.

Після завершення навчань кожен отримав сертифікат про проходження курсу та брендовану продукцію — екосумки, світшоти, пляшки для води, блокноти та ручки.

Вам також може сподобатися...