Вітаємо з Днем бухгалтера! На Лановеччині є попит на фахівців у сфері бухгалтерії

16 липня в Україні – День бухгалтера. Без фахівця цієї професії, древньої і до сьогодні необхідної, не може діяти жодне підприємство. Попит на бухгалтерів на ринку праці Тернопільщини, зокрема і на Лановеччині, існує постійно.

Протягом останнього десятиліття роботодавці району мали потребу більше як у 100 працівниках такої професії, в районну службу зайнятості в цей період зверталися за 178 фахівців з досвідом роботи в бухгалтерській сфері, з них 90 вдалося знайти місце праці за покликанням.

Якщо Ви бухгалтер за освітою, зареєстровані у службі зайнятості як безробітний і бажаєте підвищити свою кваліфікацію, за спрямуванням служби можна навчатися за напрямом: «Комп’ютеризований бухгалтерський облік» у Рівненському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ України. Навчання проводиться за груповою формою, у т.ч. дистанційно, протягом 1 місяця. Після завершення – слухачі отримують свідоцтво про підвищення кваліфікації.

За більш детальною інформацією можна звернутися до районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості.

Принагідно вітаємо з професійним святом усіх фахівців, які мають справу із бухгалтерією. Нехай у Ваших справах всюди буди буде чіткий порядок і розрахунок, у родинах – злагода і добробут, над головою – мирне небо!

Відділ взаємодії з роботодавцями
Лановецької районної філії
Тернопільського обласного центру зайнятості
тел.(03549) 21484

Вам також може сподобатися...