Допомога з часткового безробіття: підтримка бізнесу, збереження робочих місць на Лановеччині

Щоб зберегти бізнес і робочі місця для жителів Лановецького району, щоденно працівники районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості опрацьовують десятки пакетів документів від роботодавців та фізичних осіб – підприємців для надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину.

Станом на 15 липня цього року опрацьовано пакети документів 116 роботодавців Лановеччини, у т.ч. 98 – фізичних осіб – підприємців для отримання допомоги по частковому безробіттю на себе. Тернопільським обласним центром зайнятості прийнято 109 позитивних рішення про надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину по роботодавцях нашого району.

Вже профінансовано 718151.08 тис. гривень для виплати допомоги по частковому безробіттю з них:

  • для найманих працівників 318633.49 грн.
  • для фізичних осіб-підприємців 399517.59 грн.

Нагадуємо, що допомога по частковому безробіттю виплачується ФОПам без найманих працівників та роботодавцям, які зупинили чи скоротили діяльність через карантин, сплачували упродовж 6 місяців, які передують даті зупинення діяльності єдиний внесок – ФОПи – за себе, а роботодавці – за найманих працівників і не припинили трудових відносин з працівниками на момент звернення до служби зайнятості.

Більш детальні консультації з даного напрямку можна отримати в Лановецькій районній філії Тернопільського ОЦЗ за адресою: м. Ланівці, вул. Незалежності 43а , або за телефоном (03549) 21484, детальніше – на сайті державної служби зайнятості у рубриці «Допомога по частковому безробіттю».

Відділ взаємодії з роботодавцями
Лановецької районної філії
Тернопільського обласного центру зайнятості
тел.(03549) 21484

Вам також може сподобатися...