XXXI сесія міської ради: що вирішили сьогодні?

30 червня у Культурному центрі Єловицьких відбулося перше пленарне засідання ХХХІ сесії Лановецької міської ради.

Проголосували депутати сьогодні за положення про порядок закріплення майна комунальної власності Лановецької міської ради на праві господарського відання або оперативного управління.

Також ухвалили питання про встановлення місцевих податків та зборів, про яке інформувала Альбіна Семенова, юрисконсульт міської ради. Нові ставки податків стануть чинними з 01 січня 2021 року.

Розглянули депутати питання про надання дозволу на приватизацію будівлі гуртожитку з вбудованим приміщенням їдальні в м. Ланівці, а також нежитлової будівлі (колишній фельдшерський пункт) у с. Малі Кусківці. Після ухвалення цього рішення розпочнеться аукціонна процедура та ці об’єкти виставлять на продаж.

Підтримали також рішення щодо демонтажу ліній вуличного освітлення. Згідно із ним Лановецьким КПпБ буде демонтовано лінії, які проходять по всій довжині автомобільної дороги загального користування державного значення Р-43 /М-19/-Ланівці-Н-02 км 40+836 — 46+338Р-37. На її місці встановлюють нову в рамках середнього поточного ремонту цієї ділянки, який проходить у Ланівцях. Демонтовані опори із світильниками використають для облаштування мереж вуличного освітлення на території Лановецької міської ради.

Про фінансові питання інформувала Неля Салецька, начальник відділу бюджету, фінансів та планування міської ради.

Так, внесено зміни до Програми розвитку водного господарства м. Ланівці, які дозволять профінансувати заходи щодо відновлення, упорядкування або очищення від забруднення джерел, русел річки тощо, а також забезпечення робіт, пов’язаних з поліпшенням технічного стану (очищення, обстеження тощо) та благоустрою водойм, які знаходяться на території Лановецької міської ради.

Прийнято рішення про затвердження Договорів про передачу міжбюджетних трансфертів із бюджету громади районному бюджету. Кошти будуть спрямовані на фінансування зубопротезування та лікування зубів учасників АТО, відшкодування пільг пільговим категоріям населення на території громади, витрат пов’язаних з перевезення пільгових категорій громадян залізничним транспортом на 2020 рік. В загальному по трьох договорах передано 26 500 грн.

Також проголосували депутати про передачу міжбюджетного трансферту із бюджету громади Тернопільському обласному бюджету на 2020 рік в сумі 20 460 грн для забезпечення співфінансування централізованої закупівлі обладнання для їдальні (харчоблоку) Лановецької ЗОШ #1 I-III ступенів ім. Ю. Коваля.

Підтримали депутати питання про внесення змін до бюджету об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

Розглянули на сесії міської ради 114 земельних питань. Так, 20 земельних ділянок загальною площею 33 га виділено учасникам бойових дій.

Також затверджено рішенням сесії проекти землеустрою на земельні ділянки, які будуть подаватися на аукціон, з них – одна сільськогосподарського призначення та дві несільськогосподарського призначення.

Затверджено нормативно грошову оцінку земель населених пунктів сіл Волиця, Оришківці, Якимівці та Татаринці.

Окрім цього, в рамках засідання Молодіжна рада презентувала моніторинг депутатської діяльності за 2019 рік, який вони проводили за підтримки Програми DOBRE.

Вам також може сподобатися...