Рейтинг фінансових показників громад України: яке місце у нас?

Лановецька ОТГ посіла 38 місце у рейтингу фінансових показників серед громад України із населенням від 10 до 15 тис. Загальний рейтинг цієї групи складається із 128 ОТГ. Його підготували експерти програми «U-LEAD з Європою» та проєкту SKL International за даними 2019 року.

Оцінка відбувалася за 8 показниками, серед яких доходи та видатки загального фонду на 1-го мешканця, капітальні видатки на 1-го мешканця, співвідношення видатків на утримання апарату управління із фінансовими ресурсами ОТГ тощо.

На утримання апарату міської ради у доходах загального фонду (без трансфертів) витрачається 19,6%. Серед громад Тернопільської області Лановецька ОТГ у першій п’ятірці тих, хто витрачає найменше.

На одного мешканця громади ДОХОДИ загального фонду (без трансфертів) становлять 3654 грн. ВИДАТКИ на одного мешканця складають 5877 грн, з них капітальні – 1904 грн.

Різниця між доходами та видатками – результат роботи виконавчих органів міської ради та депутатського корпусу, адже у 2019 році у громаду додатково залучили понад 18 млн грн. Зокрема, на ремонт дороги до районної лікарні, реконструкцію будівлі колишнього кінотеатру “Супутнику”, придбання сміттєвоза, спецавтомобіля для інклюзивно-ресурсного центру, облаштування спортивного майданчика під футбольне поле, заміну вікон в установах громади тощо.

Детальніше про рейтинг:

https://decentralization.gov.ua/news/12192

Вам також може сподобатися...