Важливі рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Сьогодні, 29 травня, відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Лановецької міської ради на чолі із Вадимом Щегловим.

Про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення та виконання заходів щодо стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої коронавірусом COVID-19, доповіла Людмила Рудніцька. Наразі відомо, що ситуація на території міської ради стабільна. Проте лікар стверджує, що розслаблятися зарано, тому варто і надалі дотримуватися таких правил безпеки як соціальна дистанція та носіння маски.

Щодо питань соціальної сфери доповіла Оксана Ходанович, начальник відділу освіти, культури, охорони здоров’я та соціальної політики. Комісією вирішено дозволити організовувати роботу інклюзивно-ресурсного центру за умови проведення індивідуальних занять з дотриманням протиепідеміологічних вимог. Рекомендовано провести підготовку закладів дошкільної освіти до прийому дітей. Ухвалено рішення дозволити діяльність закладів та установ культури громади з дотриманням карантинних заходів.

Про графік прийому громадян посадовими особами Лановецької міської ради доповів Вадим Щеглов.

Ярослава Гродська, головний спеціаліст відділу Лановецького районного управління ГУ Держпродспоживслужби, доповіла про результати перевірки виконання заходів щодо стабілізації санітарно-епідеміологічної ситуації, спричиненої COVID-19 та дотримання карантинного режиму.

Окрім цього, комісією дозволено поновити роботу продуктового ринку з 31 травня за умови дотримання санітарно-епідеміологічних заходів.

Вам також може сподобатися...