Шановні учні, батьки та вчителі!

Кінець травня традиційно для нас ознаменований завершенням навчального року, останнім дзвоником та прощанням випускників зі школою.

Цього року останній дзвіночок не пролунає на урочистій лінійці, але Країна Знань перегорнула ще одну свою сторінку та надихає рухатись далі. Виклики, перед якими ми постали сьогодні, зробили нас сильнішими та загартованішими, відкрили нам світ дистанційного навчання та уроків онлайн.

Сьогодні 93 випускники Лановецької громади відправляються у доросле життя, де на них чекатимуть нові випробування та вершини. Нехай знання отримані в школі стануть добрим ґрунтом для ваших успіхів та починань. Пам’ятайте, ваші майбутні досягнення стануть досягненнями ваших батьків, вчителів та цілої громади.

Усім школярам бажаю радісних та світлих канікул, яскравих вражень та енергії! Вчителям висловлюю глибоку вдячність за натхнену працю та турботу у непростих умовах цього навчального року! Бажаю, щоб жодні виклики не змогли стерти з ваших уст посмішку, а з серця – любов до дітей та своєї праці.

Нехай сьогодні останній дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день, надією життєвих гараздів і успіхів!

Щиро – міський голова
Роман КАЗНОВЕЦЬКИЙ

Вам також може сподобатися...