Завдяки виплатам з часткового безробіття буде збережено робочі місця

Роботодавцям служба зайнятості виплачує допомогу по частковому безробіттю. ЇЇ можуть отримати представники малого та середнього бізнесу, які зупинили чи скоротили діяльність через карантин, сплачували єдиний внесок за найманих працівників упродовж 6 місяців, які передують даті зупинення діяльності і не припинили трудових відносин з ними на момент звернення до служби зайнятості.

Станом на сьогодні майже 400 роботодавців Тернопільщини подали пакети відповідних документів, які перевірила та розглянула робоча група, що діє в Тернопільському обласному центрі зайнятості. Було прийнято 318 позитивних рішень щодо виплати допомоги по частковому безробіттю. Завдяки цьому будуть збережені робочі місця для 1951 працівника.

Лановецькою районною філією Тернопільського обласного центру зайнятості опрацьовано три заяви від роботодавців району, по одній прийнято позитивне рішення щодо виплати допомоги по частковому безробіттю, завдяки чому 35 працівникам буде збережено робочі місця.

Уся інформація на сайті Державного центру зайнятості у розділі «Роботодавцям» – https://is.gd/sCGoBM.

Деталі – за телефоном відділу взаємодії з роботодавцями Лановецької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості– (03549) 21484, 22402.

Лановецька районна філія
Тернопільського обласного центру зайнятості
(03549)21484

Вам також може сподобатися...