Активність громади породжує дії влади

“Активність громади породжує дії влади”, – часто наголошує міський голова Роман Казновецький. Але останнім часом активність більше проявляється у соціальних мережах, ніж на ділі. Ми завжди приймаємо критику та дякуємо активним мешканцям громади за слушні зауваження!

Нерідко нарікання лунають у сторону Лановецького КПпБ, але мало хто задумується над особливостями їх роботи, тому ми хочемо роз’яснити її специфіку.

Усі працівники мають певне коло обов’язків: вивіз сміття, благоустрій, обслуговування електромереж, водопостачання та водовідведення. Окрім цього, є ряд розпочатих проєктів, які потребують підмоги Лановецького КПпБ або робляться лише силами працівників підприємства. Робота відбувається за попереднім графіком. При виникненні форс-мажорних обставин доводиться знімати працівників із одного об’єкта та переводити на інший, що спричиняє збої. Варто сказати, що робітників, які займаються благоустроєм, невелика кількість, охочих йти на таку роботу ще менше. З огляду на це потрібно покладатися не лише на обслуговування Лановецьким КПпБ, а і свідомість мешканців громади. Адже нерідко замість того, щоб покосити траву, працівники змушені прибирати стихійні сміттєзвалища, утворені людьми.

Тому звертаємося до мешканців громади! Критикувати легко, але не варто забувати, що комфорт і чистота нашої громади залежить від нас самих, нашої екологічної культури передусім. А якщо активні мешканці хочуть допомогти, то достатньо просто вчасно здійснювати оплату за комунальні послуги.

Вам також може сподобатися...