Шановна громадо!

За свою тисячолітню історію Українська держава пережила чимало: складне становлення, війни, повстання, революції, боротьбу за незалежність та її здобуття. Відтак кожне століття виплекало своїх героїв, які були готові жити для України і помирати за неї. І навіть сьогодні, у час глобалізації та демократії, ми живемо в умовах війни, яка вже шостий рік триває на сході нашої держави. Пересічні хлопці, наші друзі, однокласники, сусіди стають героями і дуже прикро, що іноді ціною власного життя.

Лицарі Київської Русі та Гетьманщини, Січові Стрільці, вояки армії УНР, УПА та діячі ОУН. Перед ними усіма схиляємо голови та дякуємо за те, що сьогодні ми живемо у незалежній Українській державі. Та передусім передусім хочу виявити шану лицарям сучасності, козакам XXI століття — героям Небесної Сотні та воїнам АТО/ООС. Сьогодні вони ціною власної крові боронять Україну та показують кожному із нас взірець патріотизму та самовідданості.

Тож, дорога громадо, бережімо пам’ять про українських героїв минулих часів та шануймо героїв сучасності! Нехай їх тверда воля жити в самостійній соборній державі надихає нас плекати у своїх серцях ідею незалежності і розквіту нашої країни!

Слава Україні! Героям Слава!

Щиро – міський голова
Роман КАЗНОВЕЦЬКИЙ

Вам також може сподобатися...