Рішення XXX сесії міської ради

Третє пленарне засідання ХХХ сесії міської ради відбулося сьогодні, 20 травня, у Культурному центрі Єловицьких на чолі із міським головою Романом Казновецьким.

Проголосували депутати про питання щодо затвердження Концепції розвитку системи надання адміністративних послуг Лановецької міської ради на 2020-2022 роки. Таке рішення прийняли у зв’язку із утворенням у громаді Центру надання адміністративних послуг як постійно діючого робочого органу. З метою матеріально-технічного та організаційно-розпорядчого забезпечення ЦНАПу рішенням сесії затвердили утворення відділу організації надання адміністративних послуг Лановецької міської ради.

Ухвалили депутати Положення про порядок здійснення державної регуляторної політики в та Порядок виявлення, обліку та набуття у комунальну власність Лановецької міської ради безхазяйного майна та майна відумерлої спадщини.

Також затвердили рішення про перелік об’єктів комунальної власності міської ради, що підлягають приватизації у 2020 році.

Щодо фінансових питань інформувала Неля Салецька, начальник відділу бюджету, фінансів та планування. Так, проголосували депутати про внесення змін до Програми фінансової підтримки КНП „Лановецький міський центр первинної медико-санітарної допомоги” на 2020 рік — доповнили програму пунктом щодо придбання установою паливно-мастильних матеріалів.

Внесли зміни і до Програми розвитку водного господарства м. Ланівці на період до 2021 року – доповнили пунктом щодо здійснення заходів з захисту від підтоплення і затоплення направлених на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів, усуненню, або зниженню до допустимого рівня їх негативного впливу на об’єкти, які знаходяться на території Лановецької міської ради.

Більшістю голосів підтримали депутати звіт про виконання бюджету громади за І квартал 2020 року.

Затверджено договори про надання міжбюджетних трансфертів із бюджету ОТГ районному бюджету на 2020 рік в сумі 134 400 грн. З них 26 400 грн – для надання транспортних послуг для підвозу медичних працівників КНП «Лановецька центральна районна лікарня», які проживають на території громади, на період карантину, 88 000 грн – на закупівлю препаратів інсуліну, 20 000 грн – для відшкодування в 2020 році пенсії за віком на пільгових умовах працівникам КНП «Лановецька центральна районна лікарня», зайнятим повний робочий день на інших роботах із шкідливими і важкими умовами праці.

Прийнято рішення про передачу міжбюджетного трансферту обласному бюджету на 2020 рік на суму 436 000 грн. З них 236 000 грн виділено для забезпечення співфінансування проведення поточного середнього ремонту автомобільної дороги Р-43/М-19/- Ланівці-/Н-02/. 200 000 грн – на співфінансування робіт у Лановецькому зооботсаду.

Також внесено ряд змін за програмною та економічною класифікацією видатків головних розпорядників коштів бюджету міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

Директор ЛМКУ «Культурний центр народного художника України І.С. Марчука» Юрій Матевощук інформував щодо перейменування установи на “Музей Івана Марчука” та зміни у її статуті.

Затвердили рішенням сесії Положення про тендерний комітет Лановецької міської ради та внесли зміни до Програми проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Лановецької міської ради на 2019-2020 роки.

Окрім цього, розглянули 74 земельних питання.

Вам також може сподобатися...