Роботодавцям Лановеччини служба зайнятості виплачує допомогу по частковому безробіттю

Допомогу по частковому безробіттю можуть отримати представники малого та середнього бізнесу, які зупинили або ж скоротили діяльність через карантин; сплачували єдиний внесок (ЄВ) за найманих працівників впродовж 6 місяців, які передують даті зупинення чи скорочення діяльності і не припинили трудових відносин з ними на момент звернення до служби зайнятості.

Аби отримати цю допомогу, потрібно впродовж 30 днів з моменту зупинки чи скорочення діяльності звернутися до центру зайнятості (філії) за місцем сплати ЄВ та подати необхідні документи в один із зручних для Вас способів: оригінали – через скриньку для кореспонденції в СЗ чи поштою, або (сканкопії) – на email.

Пакет документів направляється до обласного центру зайнятості. Упродовж трьох робочих днів обласний центр зайнятості перевіряє документи та ухвалює рішення щодо надання допомоги. Якщо рішення позитивне – є ще три робочих дні, аби укласти відповідний договір з центром зайнятості.

Роботодавці в подальшому подають конкретно по кожному місяцю списки працівників, які були в стані часткового безробіття і суму коштів, які підлягають до перерахування.

Уся інформація на сайті Державного центру зайнятості у розділі «Роботодавцям» – https://is.gd/sCGoBM.

Деталі – за телефоном відділу взаємодії з роботодавцями районної філії – (03549)21484, 22402

Лановецька районна філія
Тернопільського обласного центру зайнятості
(03549)21484

Вам також може сподобатися...