Людина нібито не літає…

“Людина нібито не літає…
А крила має. А крила має!”

Ліна Костенко

84 роки тому у селі Москалівка на Лановеччині у родині Марчуків народився хлопчик, якого охрестили Івасем. Відтоді 12 травня стало щасливою датою для світу, адже Бог подарував нам генія та унікального таланту особистість, нашого земляка — Івана Степановича Марчука.

Сьогодні живописця шанують і в Україні, і у світі. Він – Народний художник України, лауреат Національної премії України ім. Шевченка, почесний громадянин Тернополя і Києва, почесний член наукової ради Міжнародної академії сучасного мистецтва в Римі (“Золотої гільдії”), входить рейтингу “100 геніїв сучасності” за версією газети «The Daily Telegraph».

Картини Івана Марчука відомі в усьому світі. Побачивши їх один раз, триматимеш у пам’яті все життя. Дивовижна техніка “пльонталізм”, винайдена самим художником вражає та кожного змушує бачити щось своє – персональне.

Тож, шановний Іване Степановичу, прийміть сьогодні наші щирі вітання із днем народження! Сердечно зичимо Вам натхнення, сил та здоров’я! Нехай буде доволі простору для крил та повітря для думок. Многая літа!

Вам також може сподобатися...