Шановна громадо!

75 років минає з часу, як світ здобув перемогу над нацизмом — страшним вірусом, який вражав не тіло, а людський розум. 8-9 травня уся світова спільнота схиляє голову у скорботі над жертвами, які так і не змогли побачити світ після війни, які загинули у боротьбі за мир у світі.

Друга світова війна — це не просто історичний термін, це мільйони людських доль та історій, розбиті сім’ї та втрати, трагедії та сльози. Сьогодні я низько вклоняюся перед тими ветеранами, котрі пройшли крізь ці страшні події, відчули на собі окупацію чи пекло концтаборів.

На жаль, ось уже шість років поспіль Україна відзначає цей день із зброєю в руках. Нинішні захисники України стали гідними спадкоємцями слави наших дідів та прадідів. Для них, як у всі часи, справою честі і совісті є і залишиться захист рідної держави, її свободи і незалежності.

Тож шановні ветерани! Для мене велика честь засвідчити вам свою повагу і любов від усієї нашої громади та висловити глибоку вдячність за ваш подвиг.

Сердечно бажаю всім нам миру і злагоди, доброго здоров’я, щасливих і довгих літ життя, добробуту і благополуччя кожній родині.

З повагою —
міський голова
Роман КАЗНОВЕЦЬКИЙ

Вам також може сподобатися...