Під час карантину спрощено процедуру реєстрації в центрі зайнятості

Протягом січня-березня 2020 року послугами служби зайнятості в районі скористались 561 безробітна особа, це на 11% більше, ніж за відповідний період 2019 року.

Під час карантину з 18.03 по 17.04.2020 в Лановецькій районній філії було зареєстровано 61 особу (з них 1 особою надіслані заяви на електронну пошту та 60 осіб надали документи для реєстрації через скриньку кореспонденції яка є у приміщенні центру зайнятості.).

В умовах карантину, з метою попередження розповсюдження короновірусної інфекції (COVID-19), служба зайнятості перейшла на роботу у дистанційному режимі: фахівці служби надають інформаційні послуги, у тому числі й про можливості працевлаштування, у телефонному режимі і засобами інтернет-ресурсів, відмінено групові та масові заходи. У кожному районі області, в обласному центрі зайнятості та у Тернопільському МРЦЗ працюють «гарячі» телефонні лінії (https://ter.dcz.gov.ua/novyna/uvaga-uvaga), на сайті і на Фейсбук-сторінках Тернопільської обласної служби зайнятості, Лановецької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості є покрокові інструкції, як зареєструватися у центрі зайнятості, надіславши відповідні заяви через е-mail (у полі тексту зазначивши прізвище, ім’я, по батькові та контактний телефон), а також використовуючи скриньку для кореспонденції, що є у приміщенні кожного місцевого підрозділу служби зайнятості (детальніше тут – https://www.dcz.gov.ua/novyna/proceduru-reyestraciyi-sproshcheno-dlya-zruchnosti-kliyentiv).

Важливо, що у період карантину для зручності клієнтів процедуру реєстрації спрощено: не потрібно подавати копій документів – лише дві заяви (бланки тут: https://is.gd/6wW4ph та https://is.gd/o8O5Cg.); реєстрація відбувається у день подання особою, яка шукає роботу, заяви про надання статусу безробітного; допомога по безробіттю призначається з першого дня реєстрації.

Також діють: Освітній портал служби зайнятості (http://skills.dcz.gov.ua/ та https://ter.dcz.gov.ua/novyna/zhyteli-ternopilshchyny-mozhut-skorystatysya-suchasnym-osvitnim-portalom-sluzhby-1), Платформа профорієнтації (http://profi.dcz.gov.ua/). На сайті Тернопільської ОСЗ є контакти фахівців, які можуть надати психологічну допомогу https://ter.dcz.gov.ua/novyna/perelik-volonterskyh-obyednanorganizaciy-psyhologichnyh-centriv-pryvatnyh-psyhologiv-shcho

Лановецька районна філія
Тернопільського обласного центру зайнятості
(телефон 2-10-98)

Вам також може сподобатися...