“Волочиськ-Агро” передали районній лікарні апарат штучної вентиляції легень

Апарат штучної вентиляції легень вручив сьогодні нашій районній лікарні генеральний директор “Волочиськ-Агро” Володимир Турчинець. Окрім апарату, головному лікарю КНП “Лановецька центральна районна лікарня” Омеляну Гульку передали речі першої необхідності — захисні маски, халати та рукавиці.

“Сьогодні ми тут за дорученням генерального директора агрохолдингу “Астарта-Київ” Віктора Іванчика для того, щоб внести маленьку часточку у боротьбу з коронавірусною інфекцією. Усім нам зараз треба бути трохи добрішим, не панікувати та допомагати один одному”, – зауважив Володимир Турчинець, вручаючи подарунок.

Василь Бадищук, голова Лановецької РДА, подякував за допомогу представникам “Волочиськ-Агро” та відмітив готовність району до співпраці.

Звернувся до благодійників і міський голова Роман Казновецький: “Радію, що орендарі нашої землі допомагають нам та завжди готові співпрацювати із владою. Дуже хочеться, щоб цей апарат не пригодився і всі були здорові, але ми бачимо, що ситуація загострюється, тож він може врятувати не одне життя”.

Ситуацією із коронавірусом у районі поділився Омелян Гулько. При цьому він зазначає, що апарат працюватиме та буде необхідний лікарні і після закінчення пандемії.

В сьогоднішніх умовах ми побачили, наскільки важливими є соціально відповідальні ініціативи бізнесу і приємно, що гарним прикладом є агрохолдинг “Астарта-Київ” та компанія “Волочиськ-Агро”, з якими ми співпрацюємо не один рік.

Вам також може сподобатися...