Виконком ухвалив заходи безпеки на час дії карантину у Лановецькій громаді

Сьогодні, 25 березня, відбулося засідання виконавчого комітету міської ради, яким було ухвалене нове рішення про запобігання поширенню на території Лановецької міської ради коронавірусу COVID-19, яке передбачає більш суворі заходи безпеки.

Підтримали члени виконкому введення на період дії карантину маскового режиму на території Лановецької громади. Згідно із ним громадяни зобов’язані прикривати органи дихання маскою будь-якого типу.

Забороняється вулична торгівля, проведення масових заходів, робота розважальних закладів, закладів громадського харчування та ресторанного бізнесу.

Також заборонено перевезення населення громадським транспортом, крім перевезення медичних працівників, працівників торгівлі, комунальних підприємств, національної поліції. Суб’єкти господарювання, які здійснюють перевезення пасажирів громадським транспортом та таксі, повинні здійснювати дезінфекцію транспортних засобів не рідше 3-ох разів вдень.

Заборонено відвідувати дитячі та спортивні майданчики.

Члени виконавчого комітету рекомендують релігійним організаціям обмежити проведення богослужінь за участю більше п’яти осіб.

Режим роботи продовольчих магазинів скорочується — тепер вони можуть працювати не довше 20:00 години щодня протягом дії карантину.

Підприємства, установи, організації незалежно від форми власності, суб’єкти підприємницької діяльності при можливості, мають перейти на дистанційний режим роботи.

Якщо стаціонарна робота не припинена, то вони повинні здійснювати санітарне очищення та дезінфекцію, забезпечити перебування не більше одного відвідувача в приміщенні, встановити антисептичні засоби для працівників та відвідувачів, не допускати працівників до обслуговування громадян без засобів індивідуального захисту (захисних масок, рукавиць) та не допускати до роботи працівників з ознаками інфекційного захворювання.

Режим прийому громадян в Лановецькій міській раді, в тому числі у старостинських округах, Лановецькому КПпБ та відділі освіти, культури, охорони здоров’я та соціальної політики здійснюватиметься щочетверга з 10:00 до 12:00 годин на період дії карантину.

Особи, які прибули після 16 березня 2020 року з територій іноземних держав в Україну та мають постійне місце проживання або реєстрації на території Лановецької ОТГ, та члени їх сімей повинні дотримуватися 14-денного режиму ізоляції та повідомити Лановецьку міську раду (старостинський округ) про місце свого проживання та засоби зв’язку.

Нагадуємо, невиконання рішення органу місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами тягне за собою накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (17 000 – 34 000 грн) і на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (34 000 – 170 000 грн.)

Вам також може сподобатися...