Програма запобігання коронавірусу, створення оперативного штабу та інші питання позачергової сесії міської ради

Друге пленарне засідання позачергової ХХХ сесії відбулося сьогодні, 25 березня, у Культурному центрі Єловицьких.

На порядку денному питання про Програму запобігання поширенню на території міської ради коронавірусу COVID-19 у 2020 році. Ухвалена програма дозволить здійснювати протиепідемічні та профілактичні заходи з попередження коронавірусу COVID-19 на території Лановецької міської ради, а також забезпечення життєдіяльності громади під час пандемії.

Також ухвалили додатковий договір про передачу коштів із бюджету Лановецької громади районному бюджету в сумі 20 тис грн для надання транспортних послуг для медичних працівників КНП “Лановецька районна центральна лікарня”, які проживають на території Лановецької громади, на період карантину.

Проголосували також депутати про внесення змін до бюджету міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

Вирішили депутати питання про створення оперативного штабу із запобігання та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації (стану), спричиненої поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Прийняли рішення, згідно з яким за необхідності, на виконання розпорядження міського голови, спецавтомобіль АВТОСНАБ STDW–02 може використовуватися при надзвичайних ситуаціях та здійснювати виїзд за межі Лановецької міської ради.

Вам також може сподобатися...