Які карантинні заходи впроваджено у Лановецькій громаді?

У міській раді сьогодні, 16 березня, відбулося екстрене засідання виконавчого комітету щодо запобігання поширенню на території громади коронавірусної інфекції.

Ухвалено рішення заборонити вуличну торгівлю на території громади та проведення масових заходів, в тому числі спортивних. Також вирішено зобов’язати перевізників, у тому числі таксі, здійснювати дезінфекцію транспортних засобів не рідше 3-ох разів вдень.

Члени виконавчого комітету наполегливо рекомендують припинити роботу розважальних закладів, закладів громадського харчування та ресторанного бізнесу.

Торкнулися рекомендації і релігійних організацій, яких закликають обмежити проведення масових богослужінь.

Усім підприємствам та організаціям рекомендують за можливості перейти на дистанційну форму роботи.

Продовольчі магазини згідно рішення можуть працювати не довше 22:00 год щодня протягом дії карантину.

Усі підприємства, установи та організації повинні здійснювати санітарне очищення та дезінфекцію приміщень, обмежувати одночасне перебування більше 3-ох відвідувачів в приміщенні, встановити антисептичні засоби для працівників та відвідувачів, а також не допускати до роботи працівників з ознаками інфекційного захворювання.

Змінено на період дії карантину і режим прийому громадян в Лановецькій міській раді, в тому числі у старостинських округах, Лановецькому КПпБ та відділі освіти, культури, охорони здоров’я та соціальної політики. Тепер громадян прийматимуть виключно щовівторка та щочетверга з 09:00 год до 12:00 год.

Людмила Рудніцька, керівник КНП “Лановецький міський центр первинної медико-санітарної допомоги”, закликала усіх не створювати паніки, не займатися самолікуванням та чітко дотримуватися правил карантину.

Вам також може сподобатися...