Шановна громадо!

Суспільству, волонтерам, державі, а насамперед Збройним Силам та іншим військовим формуванням вдалося дорогою ціною, ціною власного життя, зупинити просування ворога вглиб країни. У той час до боротьби за кордони рідної землі, стало безліч українських добровольців. Хтось в мирному житті був лікарем, хтось менеджером, хтось був студентом та покинув навчання, а дехто — керівником. Але саме їх подвиг рятував країну тоді і рятує досі.

Саме на честь цих людей Верховна Рада України встановила 14 березня як День українського добровольця. Дякуємо кожному добровольцю за те, що ризикуючи власним життям, ви з честю і гідністю виконує громадянський і військовий обов’язок, мужньо стоїте проти агресора.

Бажаю вам міцного здоров’я, сили духу та мудрості у благородній справі служіння Україні! Хай людська шана супроводжує вашу працю в ім’я українського народу! Безмежна вдячність вашим родинам, які слугують міцним тилом та щирими молитвами оберігають ваше життя! Слава українським добровольцям! Слава Україні! Героям Слава!

Щиро – міський голова
Роман КАЗНОВЕЦЬКИЙ

Вам також може сподобатися...