На Лановеччині жінки успішно працевлаштовуються та відкривають бізнес

Протягом січня-лютого 2020 року через Лановецьку районну філію Тернопільського обласного центру зайнятості шукали роботу 163 жінки (30% від загальної кількості безробітних). За сприяння районної служби зайнятості в цей період працевлаштовано 140 осіб, з них 53% жінок.

Із 40 безробітних, які проходили професійне навчання, – 15% жінки. Для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці, 5 жінок отримали ваучер на підвищення кваліфікації за напрямом «Медсестринство».

Аби допомогти жінкам знайти своє місце на ринку праці, надати відповідну психологічну допомогу, підтримати у складний час пошуку роботи, фахівці районної філії надають індивідуальні консультації, організовують семінари, ярмарки вакансій тощо. Загалом цьогоріч жінки отримали 274 профорієнтаційних послуг.

У Лановецькій районній філії діє клуб для жінок «Жіноча справа», де вони вчаться будувати індивідуальну стратегію професійної самореалізації, освоюють прийоми самопрезентації, обговорюють чинники, що впливають на кар’єрний ріст; спілкуються з цікавими людьми.

Варто зазначити, що у 2019 році із шести безробітних осіб, які отримали одноразово допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності, четверо з них – жінки, які й досі успішно працюють на ринку праці Лановеччини.

На 1 березня 2020 року на обліку в районній філії перебувало 432 безробітних, 29% з них – жінки.

Лановецька районна філія
Тернопільського обласного центру зайнятості
(телефон 2-10-98)

Вам також може сподобатися...