Пошук патронатних сімей

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2017 року № 148 «Деякі питання здійснення патронату над дитиною», Лановецька міська рада запрошує сімейні пари, які мають позитивний досвід виховання дітей та користуються авторитетом у громаді стати патронатними вихователями.

Патронат над дитиною – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітації дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

Патронатним вихователем може бути громадянин України, який має досвід виховання дитини, відповідні житлові умови для надання послуг з догляду, виховання та реабілітації дитини у своєму помешканні.

Перед тим, як розпочати роботу патронатними вихователями, Вам буде потрібно пройти спеціальну підготовку – навчальний курс, який дозволить опанувати всі тонкощі роботи з дітьми.

За надання послуги з догляду та виховання дитини, сім’ї виплачується заробітна плата та кошти на утримання дитини. Фінансування виплат здійснюється за рахунок субвенції з державного бюджету.

Юридичними підставами встановлення патронату над дитиною та її влаштування до сім’ї патронатного вихователя є договір про патронат, який укладається за рішенням органу опіки та піклування ССД із сім’єю патронатного вихователя та батьками дитини.

Для одержання детальної інформації про патронат над дитиною звертайтесь у відділ освіти, культури, охорони здоров’я та соціальної політики міської ради тел. 2-10-22

Вам також може сподобатися...