За підсумками засідання виконавчого комітету

Сьогодні, 3 березня, засідав виконавчий комітет Лановецької міської ради.

На розгляд виконкому надійшло 45 заяв про надання одноразової допомоги мешканцям громади. 22 000 грн виділили учасникам АТО/ООС, 4000 грн – учасникам бойових дій на території інших держав. 14 300 грн виділено мешканцям громади, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Членами виконавчого комітету вирішено продовжити термін строку дії договору про організацію перевезень пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування на 5 років.

Ухвалили внесення змін до Порядку співпраці міської ради та територіального центру соціального обслуговування Лановецького району.

Розглянули питання щодо проведення щорічної акції «За чисте довкілля» у 2020 році.

Микола Розевик, начальник Лановецького КПпБ, інформував щодо змін у комунальній сфері. Так, переглянуто та змінено норми утворення твердих побутових відходів на території Лановецької громади. Також відзвітував він щодо використання коштів та виконання робіт по благоустрою Лановецьким КПпБ за січень.

Затверджено рішенням виконкому перелік видів громадських робіт на 2020 рік.

Розглянуто питання про встановлення зовнішньої реклами на території міста, яке було відхилено членами виконавчого комітету.

Окрім цього, вирішено питання про зміну адресних номерів, вчинення правочину та інші.

Вам також може сподобатися...