Конкурс на заміщення вакантної посади

Відділ освіти, культури, охорони здоров’я та соціальної політики Лановецької міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Лановецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 імені Юрія Коваля.

Найменування і місцезнаходження закладу: Лановецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Юрія Коваля; 47400, м. Ланівці вул. Шкільна 5.

Найменування посади та умови оплати: директор, посадовий оклад – 6936,60 грн, передбачається доплата за педагогічний стаж та інші види надбавок та премій, передбачених чинним законодавством.

Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту»:

 • громадянство України;
 • вища освіта ступеня не нижче магістра;
 • стаж педагогічної роботи не менше трьох років;
 • організаторські здібності;
 • фізичний і психічний стан не повинен перешкоджати виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, які надаються для участі у конкурсі:

 1. заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
 2. автобіографія або резюме (за вибором учасника конкурсу);
 3. копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
 4. копія документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
 5. копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
 6. довідка про відсутність судимості;
 7. мотиваційний лист, складений у довільній формі;
 8. будь-які інші документи, які, на думку претендента, підтверджують його професійні та моральні якості.

Кінцевий термін подання документів для участі в конкурсі: 18.03. 2020 р.

Місце подання документів для участі в конкурсі: відділ освіти, культури, охорони здоров’я та соціальної політики міської ради, м. Ланівці вул. Незалежності, 20 А.

Дата та місце початку конкурсного відбору: 25 березня 2020 року, Культурний центр Єловицьких за адресою: м. Ланівці, вул. Незалежності, 15.

Складові та тривалість конкурсного відбору:

 • перевірка на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти шляхом письмових відповідей на 30 тестових запитань (не довше 30 хвилин);
 • перевірка професійних компетентностей шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання (не довше 30 хвилин);
 • публічна та відкрита презентація перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Контактна особа, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі в конкурсі: Шандрук Галина Миколаївна, головний спеціаліст відділу освіти, культури, охорони здоров’я та соціальної політики міської ради, тел. (03549) 21022, адреса електронної пошти: otg@osvitalanmisto.gov.ua

Вам також може сподобатися...