Представники Лановецької громади взяли участь у спеціалізованому тренінгу «Адвокація в ОТГ»…

Представники Лановецької громади взяли участь у спеціалізованому тренінгу «Адвокація в ОТГ», який 18-20 лютого пройшов у Тернополі.

Захід організовано в рамках комплексної програми «Молодіжний працівник в ОТГ» на замовлення програми DOBRE. Вона включає три навчальні етапи, практичні завдання для учасників та консультації експертів.

Організатори тренінгу — Міністерство молоді та спорту України спільно з програмою DOBRE, Державним інститутом сімейної та молодіжної політики та Програмою розвитку ООН в Україні.

За три дні навчань учасники дізналися, що таке адвокація, побудова, цикл та інструменти адвокаційної кампанії. Розібратися із непростими поняттями та механізмами роботи допомагали тренери Захар Ткачук та Оксана Салівончик. Цінним був і експертний супровід Уляни Волошинівської, представниці ФРГО «Західноукраїнський ресурсний центр». Після тренінгу учасники отримали домашнє завдання, яке передбачає створення адвокаційної кампанії у громаді.

Приємним бонусом стало вручення свідоцтв про проходження Базового тренінгу Програми та сертифікатів про участь у ІІ етапі комплексної програми «Молодіжний працівник у ОТГ».

Вам також може сподобатися...