Шість років минає у ці лютневі дні з часу найстрашніших подій…

Шість років минає у ці лютневі дні з часу найстрашніших подій сучасної української історії – масового розстрілу активістів на Майдані. Події, які змусили здригнутися світ і змінили кожного з нас. Сумує з усією країною і лютневе небо, яке ще вчора всміхалося сонцем, а нині плаче та хмуриться.

Сьогодні біля пам’ятника Борцям за волю України у Ланівцях зібралися усі небайдужі жителі, щоб вшанувати річницю пам’яті Героїв Небесної Сотні.

До пам’ятника під звуки символічної пісні Майдану “Плине кача” лягли квіти. Настоятелі храмів Лановець відправили спільну молитву за упокій тих, хто віддав життя за Україну та українців.

У 2016 році 20 лютого стало ще однією сумною датою для всієї громади Лановець – річницею смерті Юрія Коваля, який захищав державні кордони на російсько-українській війні. Пам’ять справжнього патріота вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів на його могилу.

Тож схилімо сьогодні голови перед подвигом Небесної Сотні та пам’ятаймо про ціну, яку щодня платять українські солдати, захищаючи наші з вами домівки від ворога! Герої не вмирають! Вони живуть у наших серцях і пам’яті.

Вам також може сподобатися...