Сьогодні за круглим столом відбулася зустріч міського голови…

Сьогодні за круглим столом відбулася зустріч міського голови Романа Казновецького із активною громадськістю, адміністрацією школи, ЗМІ та помічником народного депутата Ігоря Василіва Денисом Милим щодо капітального ремонту спортзалу (заміна підлоги) Лановецької ЗОШ №1 ім. Ю.Коваля.

Міський голова запевнив, що також стурбований ситуацією, що склалася, адже на кону здоров’я дітей. Тому він зробить усе можливе, аби вирішити її.

Попри дискусію вдалося досягти конструктивного рішення щодо наступних дій міської влади стосовно заміни підлоги у спортзалі.

Начальнику відділу освіти доручено надати роз’яснення щодо ситуації та оприлюднити матеріали проєкту та звернутися до Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів для проведення необхідних замірів.

Окрім цього, після зустрічі видано розпорядження щодо створення робочої групи з вивчення питання щодо стану виконання робіт, пов’язаних із реалізацією проєкту “Капітальний ремонт спортзалу (заміна підлоги) Лановецької ЗОШ №1 ім. Ю.Коваля”.

Вам також може сподобатися...