Рішення XXIX сесії міської ради

12 лютого відбулася XXIX сесія міської ради на чолі із головою Романом Казновецьким.

На порядку денному — 124 питання, серед них — 101 земельне.

Перед початком засідання керівник Лановецької дільниці ПАТ «Тернопільгаз» Володимир Коцюбко проінформував депутатів щодо розподілу газового тарифу на дві складові.

Затвердили сьогодні депутати план роботи міської ради на 2020 рік.

Одноголосно проголосували за присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування міському голові Роману Казновецькому.

Рішенням сесії припинено повноваження депутата міської ради Вадима Щеглова у зв’язку із його призначенням на посаду заступника міського голови.

Проголосували депутати за те, щоб звернутися до Президента України, Прем’єр-міністра, Міністра і заступника міністра Міністерства розвитку громад та територій України, голови Тернопільської ОДА, виконавчого директора та керівника територіального відділення Асоціації міст України щодо добровільного приєднання до Лановецької громади сіл Снігурівської та Чайчинецької сільської ради.

Затвердили більшістю голосів Перспективний план із залучення інформаційних технологій та встановлення додаткової присутності у соціальних мережах Лановецької міської ради.

Голова Молодіжної ради Юрій Матевощук інформував про Стратегію розвитку молодіжної політики Лановецької міської обʼєднаної територіальної громади на 2020 — 2022 роки.

Про План дій зі сталого енергетичного розвитку та клімату Лановецької міської об’єднаної територіальної громади на 2020-2030 роки інформував перший заступник голови Руслан Задерей.

Ухвалили депутати Програму поводження з тваринами та врегулювання чисельності безпритульних тварин на території Лановецької міської ради на 2020-2022 роки, про яку інформував заступник міського голови Вадим Щеглов.

Проголосували депутати за Програму фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства „Лановецький міський центр первинної медико-санітарної допомоги” на 2020 рік. Згідно із нею на первинну ланку медицини у 2020 році виділять 785,3 грн на оплату комунальних послуг, обладнання та інвентар.

Внесли зміни до рішення сесії міської ради від 19 грудня 2018 року № 755 «Про Програму благоустрою та поводження з твердими побутовими відходами на території Лановецької міської ради на 2019-2021 рік». Тепер комунальному підприємству дозволено виготовляти елементи благоустрою.

Щодо фінансових питань інформувала Неля Салецька, начальник відділу бюджету, фінансів та планування міської ради. Так, затверджено Бюджетний регламент Лановецької міської ради та звіт про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади за 2019 рік. Проголосували депутати за питання про надання пільг на оплату за користування житлово-комунальними послугами родинам загиблих учасників АТО/ООС. Для погашення 50% вартості цих послуг передали 25 800 грн із бюджету Лановецької громади районному бюджету. Також ухвалили зміни до бюджету міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

Окрім цього, на сесії міської ради розглянуто 101 земельне питання.

Вам також може сподобатися...