Про актуальне: за підсумками виконавчого комітету

Перше засідання виконавчого комітету у цьому році відбулося сьогодні, 04 лютого, у Лановецькій міській раді.

Серед пріоритетних питань – виділення матеріальної допомоги. 22 000 грн виділили для мешканців громади, які перебувають у складних життєвих обставинах. 17 000 грн – учасникам АТО/ООС, 19 000 грн – учасникам бойових дій на території інших держав. По 3 000 грн виділили двом мешканцям для відшкодування середньої вартості проїзду хворим особам з хронічною нирковою недостатністю для отримання курсів програмного гемодіалізу. 10 000 грн виділили з метою підтримки та стимулювання обдарованої молоді.

Неля Салецька, начальник відділу бюджету, фінансів та планування, подала звіт про виконання бюджету громади за 2019 рік.

Про затвердження плану роботи відділу освіти, культури, охорони здоровʼя та соціальної політики Лановецької міської ради на 2020 рік інформувала начальник відділу Оксана Ходанович.

Щодо використання коштів та виконання робіт по благоустрою Лановецьким КПпБ за листопад та грудень доповів начальник установи Микола Розевик.

Рішенням виконавчого комітету внесли зміни до складу комісій з питань визначення стану зелених насаджень, з питань евакуації на території Лановецької міської ради та з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Надали члени виконкому дозвіл на виготовлення проектно-кошторисної документації на облаштування мереж вуличного освітлення. Затверджено проект на реконструкцію водопроводної мережі по вулицях Молодіжна та Корольова, а також – проект капітального ремонту водопроводу по вул. Миру.

Окрім цього, виконавчим комітетом ухвалено низку питань про зміну адресних номерів.

Вам також може сподобатися...