Створення та наповнення бази оперативних вакансій

У Лановецькій районній філії 28 січня 2020 року відбувся семінар для роботодавців на тему: «Створення та наповнення бази оперативних вакансій. Надання підприємствами звіту за формою 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)» в тому числі, для осіб з інвалідністю та інших осіб квотних категорій.

Фахівці відділу взаємодії з роботодавцями зупинились на правильності заповнення інформації про попит на робочу силу, максимальне заповнення коментарів до вакансій. Адже це дозволить більш швидко та якісно провести підбір кандидатів на вакантні посади. Поінформовано роботодавців про переваги укомплектування вакансій за сприянням служби зайнятості.

На даний захід запрошено головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Тернопільській області Любов Пугач та роботодавців які зайняті у сфері торгівлі, тимчасового розміщення та організації харчування .

Любов Пугач поінформувала щодо неприпустимості найму працівників без оформлення трудових відносин та про неухильне дотримання законодавчих вимог щодо укладання трудового договору.

Під час зустрічі акцентувалась увага щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин у сфері торгівлі, тимчасового розміщування та організації харчування, виплати заробітної плати «у конвертах», відповідальність працедавців за незаконне використання робочої сили.

Завершився захід відповідями на запитання, які цікавили роботодавців.

Лановецька районна філія
Тернопільського обласного центру зайнятості
(телефон 2-10-98)

Вам також може сподобатися...