Проведення приватизації об’єкта малої приватизації

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення приватизації об’єкта малої приватизації – комплексу нежитлових будівель, що знаходиться по вул.Шевченка, 19а в с.Краснолука Лановецького району Тернопільської області.

1) Інформація про об’єкт приватизації:

Найменування об’єкта: комплекс нежитлових будівель.

Місце знаходження об’єкта: вул.Шевченка, 19а в с.Краснолука Лановецького району Тернопільської області.

Опис об’єкта: загальна площа об’єкта – 40,40 кв.м.. Одноповерхова будівля. Технічний стан незадовільний, потребує проведення ремонтних робіт. Матеріал стін – глина. Характеристика перекриття – дерев’яне. Фундамент – кам’яний стрічковий. Інженерне забезпечення – електропостачання. Підлога – цементна стяжка. Опоряджувальні роботи – штукатурка, побілка. Прорізи – дерев’яні вікна та двері. Земельна ділянка знаходиться в процесі формування.

Балансоутримувач: Лановецька міська рада, 47400, м.Ланівці Тернопільської області, вул.Незалежності, 34 тел.(03549) 2-15-86, 2-11-18 mrada@lanmisto.gov.ua, ЄДРПОУ 04396288.

План будівлі та фотографічне зображення:

2) Інформація про аукціон:

Спосіб проведення аукціону: аукціон без умов.

Дата та час проведення аукціону: 10 лютого 2020 року, аукціон  починається з 09:00 год.

Аукціон проводиться відповідно до ЗУ “Про приватизацію державного і комунального майна” та Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 року № 432.

До участі в аукціоні не допускаються особи, на яких поширюються обмеження, визначені частиною другою статті 8 Закону України “Про приватизацію державного і комунального майна”.

Перелік документів, які додаються до заяви визначений частиною 7 статті 14 Закону України “Про приватизацію державного і комунального майна”.

Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні без умов, в аукціоні із зниженням стартової ціни: встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 19 години 30 хвилин до 20 години 30 хвилин дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій: встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо з 16 години 15 хвилин до 16 години 45 хвилин дня проведення електронного аукціону.

Огляд об’єкта може бути здійснений за місцем його розташування у робочі дні, попередньо узгодивши з представником балансоутримувача годину огляду об’єкта за телефоном: (03549) 2-11-18 з 10.00 до 17.00 (понеділок-четвер), з 10.00 до 16.00 (п’ятниця).

3) Інформація про умови, на які здійснюється приватизація об’єкта:

Стартова ціна об’єкта для кожного із способів продажу:

– для аукціону без умов об’єкта приватизації – 22 980 (двадцять дві тисячі дев’ятсот вісімдесят) грн.;

– для аукціону із зниженням стартової ціни (повторного аукціону) – 11 490 (одинадцять тисяч чотириста дев’яносто) грн.

– для аукціону за методом покрокового зниження стартової ціни та подання цінових пропозицій об’єкта приватизації – 11 490 (одинадцять тисяч чотириста дев’яносто) грн.

Період подання закритих цінових пропозицій для аукціону без умов та для аукціону із зниженням стартової ціни: до закінчення кінцевого строку прийняття заяв на участь в електронному аукціоні.

Період подання закритих цінових пропозицій для аукціону за методом покрокового зниження стартової ціни та подання цінових пропозицій: автоматично визначається електронною торговою системою.

Розмір гарантійного внеску електронного аукціону для кожного із способів продажу:

для участі в аукціоні без умов – 2 298 (дві тисячі двісті дев’яносто вісім гривень).

для участі в аукціоні із зниженням стартової ціни (повторного аукціону) – 1 149 гривень (одна тисяча сто сорок дев’ять гривень).

для участі в аукціоні за методом покрокового зниження стартової ціни та подання цінових пропозицій – 1 149 гривень (одна тисяча сто сорок дев’ять гривень).

Розмір реєстраційного внеску для всіх видів аукціону: 944 гривні 60 копійок (дев’ятсот сорок чотири гривні шістдесят копійок)

Організатор аукціону: Орган приватизації Лановецької міської ради; місцезнаходження: 47400, м.Ланівці Тернопільської області, вул.Незалежності, 34; тел.(03549) 2-15-86, 2-11-18 mrada@lanmisto.gov.ua. Відповідальна особа за забезпечення можливості огляду об’єкта – секретар Органу приватизації Семенова Альбіна Павлівна.

4) Додаткова інформація (для проведення розрахунків):

Найменування банку: Держказначейська служба України;

Ідентифікаційний код згідно з ЄДРПОУ: 04396288;

МФО: 820172;

Місцезнаходження: м.Київ.

Номер рахунку у національній валюті, доларах США і євро, відкритий для сплати гарантійного та реєстраційного внесків, та казначейських рахунків для проведення розрахунків за придбані об’єкти: UA888201720355599001000034813.

5) Технічні реквізити інформаційного повідомлення:

Дата і номер рішення органу приватизації про затвердження умов продажу об’єкта приватизації: наказ № 02 від 20 січня 2020 року «Про затвердження протоколу засідання аукціонної комісії від 13 січня 2020 року № 02».

Унікальний код, присвоєний об’єкту приватизації під час публікації переліку об’єктів, що підлягають приватизації, в електронній торговій системі: UA-AR-P-2019-08-15-000011-2.

Період між аукціоном без умов та аукціоном із зниженням стартової ціни та аукціоном за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій: 20 календарних днів від дати аукціону (опублікування інформаційного повідомлення про приватизацію об’єкта).

Крок аукціону на аукціоні без умов: 229 грн. 80 коп. (двісті двадцять дев’ять гривень 80 копійок) (1% від стартової ціни аукціону);

Крок аукціону на аукціоні із зниженням стартової ціни та аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій: 114 грн. 90 коп. (сто чотирнадцять гривень дев’яносто копійок) (1% від стартової ціни аукціону).

Загальна кількість кроків, на які знижується стартова ціна об’єкта на аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій, становить 10 кроків.

Єдине посилання на веб-сторінку адміністратора, на якій є посилання на веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик і з якими адміністратор уклав відповідний договір (оператори зазначаються в алфавітному порядку): https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2

Вам також може сподобатися...