Шановна громадо!

Новий рік має для кожного з нас особливе значення, бо знаменує собою підсумок усього зробленого. Цього року разом із вами ми втілювали найсміливіші мрії — як відкриття Культурного центру Єловицьких, вирішували найгостріші проблеми — як ремонт дороги на вулиці Шевченка та розпочали найочікуваніші проєкти — як роботи з реконструкції Лановецькому зооботсаду. Було чимало інших проєктів, спрямованих на покращення життя в громаді і навіть викликів, які ми долали разом із вами.

Дякую усім, хто своєю працею, талантом, мудрістю та невтомністю творив історію нашої громади протягом року, долучався до роботи та працював задля її блага!

Завершення року – це не лише час підбивати підсумки, а й час мріяти, будувати нові плани та сподівання. Тож у передчутті 2020 року хочеться побажати вам радісних та світлих днів, родинного затишку та любові. Нехай він стане сприятливим для втілення всіх добрих починань на користь нашої громади. Чарівного вам настрою, дивовижних подій та відкритих людей у новому році!

Зичу, щоб 2020 став роком приємних змін для кожного з вас, а для України – роком зміцнення державності, єдності територій та духовного оновлення, роком, в якому в Україні запанує довгоочікуваний мир!

Щасливого Нового року!

Вам також може сподобатися...