У Ланівцях відкрили консультативний пункт для бізнесу

Напередодні новорічних свят, 26 грудня, у Лановецькій міській раді відбулося відкриття інформаційно-консультативного пункту для бізнесу.

Захід відбувався в рамках Програми підтримки секторальної політики Департаментом економічного розвитку і торгівлі Тернопільської ОДА, яка реалізовує проєкт ”Створення мережі об’єктів інфраструктури підтримки підприємництва у Тернопільській області”. Проєкт передбачає створення таких пунктів у 40 ОТГ області, серед яких і Лановецька.

Працівником консультативного пункту для бізнесу стала Віталія Друзюк, інспектор відділу інфраструктури, інвестицій та житлово-комунального господарства, яка в рамках заходу окреслила його мету, компетенції та перспективи.

“Разом із вами ми маємо зробити пункт дієвим, адже міська рада прагне зробити бізнес-клімат у громаді сприятливим для розвитку малого та середнього підприємництва”, – звернувся до учасників міський голова Роман Казновецький.

Потому представники бізнесу мали змогу відвідати пункт, а також отримати консультації щодо власних проблемних питань.

Детальніше про консультативний пункт для бізнесу Лановецької ОТГ можна дізнатися на офіційній сторінці: https://www.facebook.com/Консультативний-пункт-для-бізнесу-Лановецької-ОТГ-334314357184024

Вам також може сподобатися...