Презентація результатів дослідження молодіжної політики у громаді

23 грудня у Культурному центрі Єловицьких серйозно говорили про молодь. Ініціативна група програми “Молодіжний працівник в ОТГ” презентувала дослідження молодіжної політики у громаді.

Група опитала 108 молодих людей з різних населених пунктів. Питання стосувалися різних сфер життя молоді, їх ідей щодо покращення якості молодіжного середовища, плюсів та мінусів його організації в громаді.

Під час практичної частини заходу разом із тренером Захаром Ткачуком працювали у групах. Зокрема, створювали дорожню карту розвитку молодіжної політики у Лановецькій громаді, опрацьовували наявні проблеми та шукали шляхи їх вирішення.

Над покращенням молодіжного середовища в ОТГ працюватиме ініціативна група у складі Юрія Матевощука, Віри Вигонної, Тетяни Демчук, Василя Редьки, Олени Пасєки та Анастасії Горобець за підтримки Лановецької міської ради та Молодіжної ради.

Навчальна програма “Молодіжний працівник в ОТГ” реалізовується Міністерством молоді та спорту України спільно з програмою DOBRE, Державним інститутом сімейної та молодіжної політики та Програмою розвитку ООН в Україні.

Вам також може сподобатися...