Лановецька міська рада провела останню сесію в цьому році

Лановецька міська рада на чолі із міським головою Романом Казновецьким сьогодні завершила останнє у 2019 році пленарне засідання сесії.

Першими на порядку денному стояли питання щодо внесення змін до міського бюджету 2019 року. За рахунок зменшення обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій зменшено обсяг доходів загального фонду бюджету громади на 442 832 грн.

Ухвалено передачу міжбюджетного трансферту із районного бюджету до бюджету громади на 2020 рік в сумі 250 000 грн. разом із відповідними змінами до бюджету ОТГ на 2020 рік.

Прийнято рішення і про взяття на баланс міської ради матеріальні цінності з балансу КНП «Лановецький міський центр первинної медико-санітарної допомоги» на загальну суму 11 тис. грн.

Також проголосували депутати за необхідність передбачити видатки на виконання робіт з реконструкції приміщення під ЦНАП у форматі “Прозорий офіс” за рахунок вільного залишку бюджетних коштів станом на 01 січня 2020 року.

Ухвалено 40 земельних питань.

Одним із найважливіших питань, винесеним на сесію, було затвердження Щеглова Вадима Григоровича на посаді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Лановецької міської ради сьомого скликання, яке одноголосно підтримали депутати міської ради.

На завершення міський голова привітав усіх присутніх із прийдешнім 2020 роком та побажав радісних та світлих днів, родинного затишку та любові.

Вам також може сподобатися...