Допомагаєм шукати роботу особам з інвалідністю

На початку грудня ми щороку відзначаємо Міжнародний день осіб з інвалідністю. В Україні, як і у світі, велика увага приділяється турботі про осіб з обмеженими фізичними можливостями та забезпеченню їх права на працю.

Таким особам в центрі зайнятості сприяють у підборі підходящої роботи відповідно до їх професійних навичок і знань, рекомендацій медико-соціальної експертної комісії та індивідуальної програми реабілітації, побажань людини; організовують професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації; залучають до посильної тимчасової зайнятості, навчають техніці пошуку роботи та самопрезентації, сприяють у започаткуванні власної справи.

З початку 2019 року послугами Лановецької районної філії скористались 33 безробітних особи з інвалідністю, 33% осіб цієї категорії вдалось працевлаштувати. Усі охоплені профорієнтаційними послугами, залучаються до масових заходів центру зайнятості. Їх запрошують на семінари разом з іншими безробітними, а також окремо для таких осіб.

За цей період роботодавці запропонували особам з інвалідністю 13 вакансій, 62% яких були укомплектовані. З роботодавцями району постійно проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота , щодо виконання нормативу робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю, створення робочих місць для працевлаштування таких осіб.

В куточку для роботодавців в районній філії розміщено резюме та трудові паспорти осіб з інвалідністю, які зареєстровані як безробітні і шукають роботу.

На сьогодні 14 безробітним особам з обмеженими фізичними можливостями продовжується пошук підходящої роботи.

Лановецька районна філія
Тернопільського обласного центру зайнятості
(телефон 2-10-98)

Вам також може сподобатися...