Прийняття бюджету та звіти керівників установ громади: друге пленарне засідання ХVIII сесії міської ради

Друге пленарне засідання ХХVIII сесії міської ради відбулося cьогодні, 18 грудня, на чолі із міським головою Романом Казновецьким.

Слухали депутати звіт про роботу керівника комунального некомерційного підприємства «Лановецький міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Людмили Рудніцької, яка поділилася цьогорічними успіхами та викликами, які постали перед установою у 2019 році. Зокрема, на сьогодні із сімейними лікарями центру підписано 14 213 декларацій.

Звітувала перед сесією міської ради і Олена Ткачук, керівник Лановецького міського інклюзивно-ресурсного центру, у якому наразі нараховується 88 дітей, з них — 54 із Лановецької ОТГ.

Також заслухали звіт про роботу Марії Голишевої, директора Лановецького міського комунального закладу дошкільної освіти «Сонечко», у якому навчається 90 дітей.

Ухвалено сесією міської ради програму соціально-економічного розвитку ОТГ на 2020 рік.

Прийняли депутати міські програми “Турбота” та “Допомога” на 2020 рік.

Питання про внесення змін до Статуту Лановецького комунального підприємства по благоустрою, надання дозволу на продовження процедури приватизації та на приватизацію об’єкта комунальної власності висвітлювала юрисконсульт Альбіна Семенова.

Оксана Ходанович, начальник відділу освіти, культури, охорони здоров’я та соціальної політики, інформувала щодо освітніх питань. Зокрема, про міську програму «Дітям Лановеччини – якісне харчування» на 2020-2022 роки.

Ухвалили депутати програму розроблення містобудівної документації населеного пункту м. Ланівці Лановецької міської ради на 2020 рік.

Бюджетні питання висвітлювала Неля Салецька, начальник відділу бюджету, фінансів та планування. Так, підтримали депутати питання про програму організації та проведення громадських робіт для тимчасової зайнятості населення на території Лановецької міської ради на 2020 рік.

Ухвалено передачу міжбюджетного трансферту районному бюджету на 2019 рік на суму 55044,15 грн, з них 5044,15 будуть спрямовані на для відшкодування пільг окремим пільговим категоріям за телекомунікаційні послуги, 50000 грн – для придбання медичних препаратів Лановецькій районній центральній лікарні.

Одноголосно проголосували про внесення змін до бюджету об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

Також затверджено міжбюджетні трансферти із бюджету громади районному бюджету на 2020 рік в сумі 4 432 500 грн, в тому числі субвенція з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров’я за рахунок коштів медичної субвенції – 2 237 000 грн та інші субвенції на утримання територіального центру – 1 680 000 грн; на оплату за спожиті енергоносії районній лікарні – 100 000 грн та на придбання предметів довгострокового користування – 400 000 грн; для відшкодування на оплату житлово-комунальних послуг учасникам – добровольцям антитерористичної операції – 8500 грн, для здійснення виплат особам, які надають соціальні послуги – 7000 грн. Також прийнято рішення про передачу міжбюджетного трансферту обласному бюджету на 2020 рік для забезпечення співфінансування робіт у Лановецькому зооботсаду на суму 2 051 300 грн.

Одним із найважливіших питань, винесеним на сесію, було про бюджет Лановецької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік, яке також було підтримане депутатами міської ради.

Про взяття на баланс будівлю гуртожитку по вул. Вишнівецька, 2Є, інформувала Ольга Полєха.

Окрім цього, сесією міської ради розглянуто 7 земельних питань.

Вам також може сподобатися...