Найактуальніші рішення чергового засідання виконкому

Останнє у цьому році засідання виконавчого комітету відбулося сьогодні, 17 грудня, у Лановецькій міській раді на чолі із міським головою Романом Казновецьким.

Першим на порядку денному стояло питання про надання матеріальної допомоги. 4000 грн виділили цього місяця ліквідаторам наслідків катастрофи на Чорнобильскій АЕС, 2500 грн — виділили мешканцям громади, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Одним із найважливіших було питання щодо схвалення проєкту бюджету об’єднаної територіальної громади Лановецької міської ради на 2020 рік та прогнозу бюджету на 2021-2022 роки.

Прийнято рішення щодо святкування новорічних та різдвяних свят на території міської ради. Заходи із нагоди відкриття різдвяної шопки, головної ялинки та святкова дискотека відбудуться 19 грудня 2019 року на центральній площі міста.

Валентина Захарук, начальник виконавчо-організаційного відділу, підвела підсумки роботи із зверненнями громадян, яких цього року було 1101.

Також рішенням виконавчого комітету затверджено види громадських робіт.

Окрім цього, виконавчий комітет розглянув питання про надання дозволу на вчинення правочину, надання соціальних послуг, зміну адресних номерів, перереєстрацію на квартирному обліку тощо.

Вам також може сподобатися...