День вшанування учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи у Ланівцях

Сьогодні у Ланівцях вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Із нагоди цієї дати у Свято-Покровському храмі відбувся подячний молебень, під час якого молилися за героїв, які жертвуючи своїм здоров’ям йшли на бій із атомом.

Біля фігури Божої Матері, яка встановлена на честь ліквідаторів ЧАЕС, вшанували хвилиною мовчання та квітами тих, хто поклав життя у цій нерівній боротьбі.

До присутніх із вдячністю звернувся Михайло Мазур, голова районного ООШ ВГОІ «Союз Чорнобиль України». За дорученням голови обласного осередку Олександра Деркача він вручив подяки Роману Казновецькому та Олександру Батожному за значний особистий вклад у вирішення питань соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС та з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

Тож сьогодні ми низько вклоняємось усім ліквідаторам аварії, які, не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії, обмежити біду, тим, хто зупинив розбурхану стихію некерованої ядерної реакції і зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків цієї катастрофи.

Вам також може сподобатися...